Met zijn soepel draaiende armen en ‘Easy-Lift’ systeem voor ultralichte bediening, kun je met de Brabantia Lift-O-Matic Advance droogmolen makkelijk werken zonder je wasmand te verplaatsen. Stel de droger gewoon in op je ideale werkhoogte (149 - 197 cm) en geef er een draai aan. Deze powerlifter heeft extra kwaliteit, UV-bestendige antislip waslijnen en gaten in de armen voor kleerhangers. Mooi en makkelijk!
De Marantz CINEMA 60 in zilver combineert een strakke, moderne look met high-end home theater prestaties. Deze 7.2-kanaals AV-receiver ondersteunt Dolby Atmos, DTS:X en 8K-video, wat zorgt voor een ongelooflijke bioscoopervaring. Met HEOS multiroom en Bluetooth kun je eenvoudig je favoriete muziek streamen. Audyssey MultEQ XT optimaliseert het geluid voor jouw luisteromgeving, wat resulteert in een kristalheldere en dynamische audioweergave.
Op zoek naar een mooie oplossing om je afval te scheiden? Deze Brabantia Bo Touch Bin van 23 + 11 liter ziet er uit als een kastje en heeft alles wat je nodig hebt om gemakkelijk afval te scheiden. Zoals twee uitneembare binnenemmers voor twee soorten afval, verstelbare antislip voetjes voor stabiliteit en een rechthoekige vorm waardoor Bo perfect tegen een muur past. Door de soft-touch opening is de lichtste aanraking genoeg om het deksel te openen. Dat is afval scheiden in stijl!
Ontdek de Oslo Handdoeken Collectie, vervaardigd met GOTS-gecertificeerd 100% katoen, wat zowel milieuvriendelijkheid als comfort garandeert. Deze handdoeken zijn verkrijgbaar in een reeks verfijnde kleuren en vormen een perfecte aanvulling op elke badkamer en bieden zowel stijl als functionaliteit.Specificaties:
Materiaal: 100% katoen, GOTS-gecertificeerdStof: gekaard garen, dobby gewevenOnderhoudsinstructies: machinewasbaar op 60 °C, in de droger op lage temperatuur, koud strijken, niet bleken, niet chemisch reinigen
Ruimte nodig voor het drogen, luchten of opbergen van je kleding, tassen of schoenen? Dit vrijstaande Brabantia Linn kledingrek met stevige bamboe roede en twee in hoogte verstelbare plateaus blijft in alle omstandigheden en interieurs overeind. Makkelijk in elkaar te zetten, sterk en nog mooi ook. Perfect voor je slaapkamer, wasruimte, zolder of hal!
Tijdloos design, stijlvol en subtiel. Met hun subtiele vormen en kleuren passen de badkameraccessoires uit de Ona Collectie niet alleen bij uiteenlopende badkamers, maar zijn ze vooral net de finishing touch die je nodig hebt zonder de sfeer in je badkamer te domineren. Het materiaal van de Ona serie is gebruiksvriendelijk en gemakkelijk schoon te houden.Tissuehouder groot: 26 x 12 x 7,6 cmMateriaal:
Polyresin met rubberen afwerkingZinklegering / roestvrij staal #304Glas
Maak kennis met de Figo Keramiek Accessoires - een boeiende collectie die de essentie van het buitenleven naar uw binnenruimtes brengt. Deze levendige accessoires zijn voorzien van een met de hand aangebracht glazuureffect op keramiek, waardoor elk stuk uniek is.Toiletborstelhouder: ø11,2 x 38,7 cmMateriaal:
KeramiekZinklegering / roestvrij staal # 304Reactief glazuureffect
De rust en het welzijn van een echte Hammam in huis halen, dat doe je met de Hammam serie van Aquanova. De producten uit het Hammam assortiment zijn handgemaakt waardoor ze stuk voor stuk een bijzonder onderdeel zijn van uw badkamer, toilet of keuken. Het voor deze serie gebruikte antraciet marmer, veelal in combinatie met RVS, geeft het geheel een rustieke en authentieke uitstraling.Reserve toiletrolhouder: 8 x 8 x 47 cmMateriaal:
NatuursteenHandgemaaktRoestvrij staal #304
De rust en het welzijn van een echte Hammam in huis halen, dat doe je met de Hammam serie van Aquanova. De producten uit het Hammam assortiment zijn handgemaakt waardoor ze stuk voor stuk een bijzonder onderdeel zijn van uw badkamer, toilet of keuken. Het voor deze serie gebruikte antraciet marmer, veelal in combinatie met RVS, geeft het geheel een rustieke en authentieke uitstraling.Reserve toiletrolhouder: 8 x 8 x 47 cmMateriaal:
NatuursteenHandgemaaktRoestvrij staal #304
Thé Vert
Een natuurlijke frisse citroengeur, licht gearomatiseerd met munt en eucalyptusMaat:
Dispenser: ø 8,4 x 14,7 cm - 500 mlNavulling: ø 8,4 x 22 cm - 1000 ml Inhoud: Vloeibare zeep Geur geproduceerd in Grasse Coprah-olie Olijfolie Voor alle huidtypesGeen gebruik van oppervlakte-actieve synthetische stoffen 100% veganistisch
De Brabantia MindSet Toiletbutler 303883 in Mineral Fresh White is een elegante en praktische toevoeging aan iedere badkamer of toilet. Dit multifunctionele accessoire biedt niet alleen ruimte voor een toiletborstel, maar heeft ook een handige houder voor extra toiletrollen, zodat je nooit zonder komt te zitten. De houder is volledig afgesloten, waardoor de toiletborstel discreet wordt opgeborgen en nare geurtjes worden verminderd. Dankzij de hoogwaardige en corrosiebestendige materialen is deze toiletbutler bestand tegen vochtige omgevingen en eenvoudig schoon te maken. Het strakke design en de frisse witte kleur zorgen voor een luxe uitstraling in elk interieur.
Haal buiten naar binnen met deze levendige accessoires. Het met de hand aangebrachte glazuureffect op deze keramische accessoires zorgt ervoor dat elk stuk uniek is. Creëer een écht authentieke sfeer in je badkamer met deze op de natuur geïnspireerde elementen.Tissuehouder: 26,3x13,4x8,4 cmMateriaal:
KeramiekHandgemaaktReactief glazuureffectZinklegering / roestvrij staal # 304
Aquanova Conor. Type product: Toiletborstelhouder, Kleur van het product: Natuurlijk. Hoogte: 365 mm, Diameter: 11,5 cm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Deze strak vormgegeven accessoires zijn gemaakt van keramiek en hebben een glanzende afwerking. Een uitgebreid assortiment dat de moderne functionaliteit in de badkamer compleet maakt. De accessoires zijn voorzien van een EVA antisliplaag.Toiletborstelhouder: ø10x38,5 cmMateriaal:
KeramiekZinklegering / roestvrij staal #304Eva antislip onderkant
De rust en het welzijn van een echte Hammam in huis halen, dat doe je met de Hammam serie van Aquanova. De producten uit het Hammam assortiment zijn handgemaakt waardoor ze stuk voor stuk een bijzonder onderdeel zijn van uw badkamer, toilet of keuken. Het voor deze serie gebruikte antraciet marmer, veelal in combinatie met RVS, geeft het geheel een rustieke en authentieke uitstraling.Toiletborstelhouder: 9,5 x 9,5 x 39 cmMateriaal:
NatuursteenHandgemaaktRoestvrij staal #304
De rust en het welzijn van een echte Hammam in huis halen, dat doe je met de Hammam serie van Aquanova. De producten uit het Hammam assortiment zijn handgemaakt waardoor ze stuk voor stuk een bijzonder onderdeel zijn van uw badkamer, toilet of keuken. Het voor deze serie gebruikte antraciet marmer, veelal in combinatie met RVS, geeft het geheel een rustieke en authentieke uitstraling.Toiletborstelhouder: 9,5 x 9,5 x 39 cmMateriaal:
NatuursteenHandgemaaktRoestvrij staal #304
De Luxor serie uit de Aquanova collectie bestaat uit handgemaakte producten vervaardigd uit natuurlijke steenmaterialen die een chique en stijlvolle sfeer creëren in uw badkamer, toilet of keuken. Het lichte crèmekleurige marmer en de afgeronde randen geven een subtiele en verfijnde look en feel.Toiletborstelhouder: ø11x36 cmMateriaal:NatuursteenHandgemaaktRoestvrij staal #304
De WC-borstelhouders van het topmerk Aquanova hebben stuk voor stuk een ontzettend leuk, maar stijlvol ontwerp. Dit maakt de WC-borstelhouders gangbaar en zorgt het ervoor dat deze geschikt zijn voor elk toilet. De WC-borstelhouders uit de Moon serie zijn uiteraard uitgevoerd in dezelfde stijl als de andere producten uit deze serie. Zo hebben deze houders ook de witte of zwarte kleur als stijlvolle afwerking.
Deze stijlvolle en praktische wc-borstel in de Opaco Sorbet-tint biedt een moderne uitstraling en hygiënische reiniging. De stevige houder en duurzame borstelharen zorgen voor een langdurig schoon toilet zonder concessies te doen aan design.
Op voorraad
€ 64,95
Deze website maakt gebruik van cookies om de best mogelijke ervaring te waarborgen. Meer informatie...