De Fritel FF1400 Fryer & Fondue combineert twee functies in één apparaat en is perfect voor wie zowel wil frituren als fonduegerechten bereiden. Met een compact en stijlvol design is deze friteuse gemakkelijk op te bergen en te gebruiken. De instelbare temperatuurregeling zorgt voor nauwkeurige verhitting, terwijl de roestvrijstalen afwerking bijdraagt aan de duurzaamheid van het apparaat. Dankzij de veiligheidsfuncties en hittebestendige handgrepen is deze fryer & fondue ideaal voor gezinsgebruik.
Fritel FR 1850 DUO. Type product: Frituurpan, Inhoud: 6 l, Temperatuur (min): 150 °C. Constructietype: Dubbel, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Draaiknop. Vermogen: 4400 W. Breedte: 420 mm, Diepte: 410 mm, Hoogte: 276 mm
Fritel 142855. Soort apparaat: Op tafelblad, Materiaal bovenlaag: Aluminium, Kleur van het product: Zwart, Grijs. Vermogen: 1500 W. Breedte: 80 mm, Diepte: 150 mm
"Koude Zone" friteuse 4de generatie met gepatenteerd “Turbo SF®” systeem:- Sneller: Tot 50 % sneller frituren- Gezonder: Minder vette frietjes- Groener: Energiezuinig, Milieuvriendelijk- Veiliger: Geen gevaarlijke spatten meer- Extra: Speciale stand voor smelten van frituurvet- Uitgerust met gepatenteerd “Click System®”- Mantel en deksel in geborsteld inox en permanente metalen filter- Filterdeksel met kijkvenster- Filterdeksel − Stofdeksel, handgrepen en paneel in antraciet metallic kunststof- Extra grote korf- Mantel met "COOL TOUCH" handgrepen- Volledig demonteerbaar- Kuip in inox 18/10- 3-voudige beveiliging tegen oververhitting- Kleur: inox
Bakplaten Brusselse/Luikse Wafels 4x6Bakplaten voor 2 Brusselse en/of 2 Luikse wafels. Wafelvorm 4x6 wordt standaard geleverd bij CW 2458 Bakplaten in massief gegoten aluminium met non stick coating. Geschikt voor alle CW toestellen
Bak heerlijke croques voor het hele gezin met de compacte FRITEL Sandwich Maker SW 1451. De vaste bakplaten in massief gegoten aluminium zijn voorzien van een antiaanbaklaag voor een perfect bakresultaat. De Sandwich Maker is voorzien van Cool Touch handgrepen, regelbare thermostaat, indicatielampje en beschikt eveneens over een vergrendelingsfunctie voor heerlijke gevulde croques. Tenslotte kan u het toestel verticaal opbergen om plaats te besparen.
De mogelijkheden met deze Teppanyaki van FRITEL zijn eindeloos. Zomer of winter, middag of avond, hij staat garant voor leuke tafelmomenten. Dankzij het overzichtelijke oppervlak kunnen verschillende ingrediënten tegelijkertijd gebakken worden. Iedereen bakt waar hij zin in heeft. Voor een gezellig etentje met 2 of het gezinnetje, voor een topontbijt met spek en eieren, of je neemt het toestel gewoon mee op vakantie!
- Doe na het bakken de frietjes in een kom met keukenpapier om het overtollige vet te absorberen.- Voeg nooit zout of kruiden toe voor of tijdens het frituren- Als je de friet na het voorbakken kan platknijpen is de friet klaar voor het afbakken. Best laat je tussen het voorbakken en afbakken de frietjes wat afkoelen.
De mogelijkheden met deze XXL Teppanyaki van FRITEL zijn eindeloos. Zomer of winter, middag of avond, binnen of buiten, deze geweldige eye-catcher staat garant voor leuke tafelmomenten. Dankzij het grote oppervlak kunnen heel veel ingrediënten tegelijkertijd gebakken worden. Iedereen bakt waar hij zin in heeft. Voor leuke feestjes met vrienden, voor een topontbijt met spek en eieren of je neemt het toestel gewoon mee op vakantie!Dikte aluminium bakplaat: 3,8 mmFritel, met Smaak bedacht !
De BEKO RDSA240K45W2 is een praktische en efficiënte koel-vriescombinatie, ideaal voor kleine keukens of als extra opslag. Met een totale inhoud van 240 liter biedt dit model voldoende ruimte voor je dagelijkse boodschappen.
Dankzij de MinFrost-technologie wordt ijsvorming in het vriesgedeelte sterk verminderd, waardoor je minder vaak hoeft te ontdooien. De energieklasse E zorgt voor een zuinig verbruik zonder in te leveren op koelprestaties.
Heerlijk en gezond grillen met de FRITEL Tafelgrill TG 1475. Binnen of buiten, vis of vlees, het maakt allemaal niet uit voor deze performante grill. En dankzij de praktische bedieningstoetsen selecteer je makkelijk de gewenste func- tie: groentjes, vis of vlees, stevig aanschroeien of gewoon even warmhouden. Deze tafelgrill kan het allemaal. De massief gegoten aluminium bakplaat heeft zowel een geribbelde als een vlakke bakzone. Hij ziet er bovendien bij- zonder trendy en strak uit.Fritel, met Smaak bedacht !
FryTastic 5150De intelligentste onder de friteuses, elektronisch gestuurd en uiterst precies. Onmisbaar als het op details aankomt voor een hobbykok die zijn gasten wil verwennen met speciale gefrituurde gerechtjes, zoals tempura en andere culinaire gerechtjes. Ook deze friteuse is uitgerust met een dubbel verwarmingselement waardoor je tot 50% sneller kan frituren. De frietjes worden sneller dichtgeschroeid, zijn dus krokanter, minder vet en gezonder! Uniek en gepatenteerd, alleen bij FRITEL!Een leuk extraatje is de speciale vetsmeltstand voor vast frituurvet. Klassevolle afwerking met zilver metallic behuizing en anti-stofdeksel.Fritel, met Smaak bedacht !
De FRITEL Turbo SF® 4151 past perfect in je keuken met haar strakke, trendy uitstraling. Deze FRITEL-friteuse is uitgerust met een dubbel verwarmingselement waardoor je tot 50% sneller kan frituren. De frietjes worden sneller dichtgeschroeid, zijn dus krokanter, minder vet en gezonder! Dit is het ultieme geheim van de echte Belgische friet! Uniek en gepatenteerd, alleen bij FRITEL! Een leuk extraatje is de speciale vetsmeltstand voor vast frituurvet.Klassevolle afwerking met zwart metalen mantel en antraciet metallic kunststof deksel.Fritel, met Smaak bedacht!
Fritel Turbo SF 4551. Type product: Heteluchtfriteuse, Inhoud: 5 l, Capaciteit friteuse: 9 kg. Constructietype: Enkel, Kleur van het product: Zwart, Grijs, Zilver, Soort bediening: Draaiknop
EcoGentle™Perfect drogen zonder uitlopende kleurenJe bent gek op kleurrijke kleding, maar je garderobe is veranderd in vage pastelkleuren. Wat is er gebeurd? Aha, de wasdroger. Nu is er EcoGentle™-technologie, waardoor kleding de oorspronkelijke kleur behoudt dankzij de innovatieve droogtechnologie. Een standaard condensdroger werkt samen met een airconditioningsysteem, waardoor kleding behoedzamer wordt gedroogd. Bovendien is de droger energiezuiniger.AquaWave®Golvende trommelbeweging voor zorgvuldige behandelingDrogen kan een nadelig effect hebben op je kleding. Maar het AquaWave®-systeem met de deur van gebogen glas en de speciaal ontworpen peddels die het wasgoed in de trommel een golvende beweging laten maken, behandelt kleding voorzichtiger en droogt beter. Als iemand binnenkort een complimentje maakt over je kleding en jij zegt: “Wat, dit oude ding?” dan meen je dat misschien ook echt.
De Fritel SL3710 Allessnijder is een krachtig en nauwkeurig snijapparaat met een vermogen van 150 watt en een 19 cm roestvrijstalen mes, waarmee je gemakkelijk brood, vlees, kaas en groenten snijdt. De traploos instelbare snijdikte zorgt voor perfecte resultaten, terwijl de veiligheidsvoorzieningen beschermen tegen ongelukken. Dit compacte en stevige apparaat is een ideale toevoeging aan elke keuken.
Op voorraad
€ 119,99
Deze website maakt gebruik van cookies om de best mogelijke ervaring te waarborgen. Meer informatie...