De Fritel FF1400 Fryer & Fondue combineert twee functies in één apparaat en is perfect voor wie zowel wil frituren als fonduegerechten bereiden. Met een compact en stijlvol design is deze friteuse gemakkelijk op te bergen en te gebruiken. De instelbare temperatuurregeling zorgt voor nauwkeurige verhitting, terwijl de roestvrijstalen afwerking bijdraagt aan de duurzaamheid van het apparaat. Dankzij de veiligheidsfuncties en hittebestendige handgrepen is deze fryer & fondue ideaal voor gezinsgebruik.
Fritel FR 1850 DUO. Type product: Frituurpan, Inhoud: 6 l, Temperatuur (min): 150 °C. Constructietype: Dubbel, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort bediening: Draaiknop. Vermogen: 4400 W. Breedte: 420 mm, Diepte: 410 mm, Hoogte: 276 mm
Fritel 142855. Soort apparaat: Op tafelblad, Materiaal bovenlaag: Aluminium, Kleur van het product: Zwart, Grijs. Vermogen: 1500 W. Breedte: 80 mm, Diepte: 150 mm
"Koude Zone" friteuse 4de generatie met gepatenteerd “Turbo SF®” systeem:- Sneller: Tot 50 % sneller frituren- Gezonder: Minder vette frietjes- Groener: Energiezuinig, Milieuvriendelijk- Veiliger: Geen gevaarlijke spatten meer- Extra: Speciale stand voor smelten van frituurvet- Uitgerust met gepatenteerd “Click System®”- Mantel en deksel in geborsteld inox en permanente metalen filter- Filterdeksel met kijkvenster- Filterdeksel − Stofdeksel, handgrepen en paneel in antraciet metallic kunststof- Extra grote korf- Mantel met "COOL TOUCH" handgrepen- Volledig demonteerbaar- Kuip in inox 18/10- 3-voudige beveiliging tegen oververhitting- Kleur: inox
Bakplaten Brusselse/Luikse Wafels 4x6Bakplaten voor 2 Brusselse en/of 2 Luikse wafels. Wafelvorm 4x6 wordt standaard geleverd bij CW 2458 Bakplaten in massief gegoten aluminium met non stick coating. Geschikt voor alle CW toestellen
Bak heerlijke croques voor het hele gezin met de compacte FRITEL Sandwich Maker SW 1451. De vaste bakplaten in massief gegoten aluminium zijn voorzien van een antiaanbaklaag voor een perfect bakresultaat. De Sandwich Maker is voorzien van Cool Touch handgrepen, regelbare thermostaat, indicatielampje en beschikt eveneens over een vergrendelingsfunctie voor heerlijke gevulde croques. Tenslotte kan u het toestel verticaal opbergen om plaats te besparen.
De Fritel CW2458 is een veelzijdig combi-wafelijzer, speciaal ontworpen voor het bakken van zowel Brusselse als Luikse wafels. Dankzij de krachtige verwarmingselementen krijg je steeds een gelijkmatige garing en een heerlijk knapperig resultaat. Het wafelijzer is voorzien van verwisselbare bakplaten met een antiaanbaklaag, waardoor je gemakkelijk kunt wisselen tussen verschillende soorten wafels. Dit model is perfect voor liefhebbers van traditionele Belgische wafels en ideaal voor gebruik in zowel huishoudelijke als professionele keukens.
- Doe na het bakken de frietjes in een kom met keukenpapier om het overtollige vet te absorberen.- Voeg nooit zout of kruiden toe voor of tijdens het frituren- Als je de friet na het voorbakken kan platknijpen is de friet klaar voor het afbakken. Best laat je tussen het voorbakken en afbakken de frietjes wat afkoelen.
De mogelijkheden met deze Teppanyaki van FRITEL zijn eindeloos. Zomer of winter, middag of avond, hij staat garant voor leuke tafelmomenten. Dankzij het overzichtelijke oppervlak kunnen verschillende ingrediënten tegelijkertijd gebakken worden. Iedereen bakt waar hij zin in heeft. Voor een gezellig etentje met 2 of het gezinnetje, voor een topontbijt met spek en eieren, of je neemt het toestel gewoon mee op vakantie!
De mogelijkheden met deze XXL Teppanyaki van FRITEL zijn eindeloos. Zomer of winter, middag of avond, binnen of buiten, deze geweldige eye-catcher staat garant voor leuke tafelmomenten. Dankzij het grote oppervlak kunnen heel veel ingrediënten tegelijkertijd gebakken worden. Iedereen bakt waar hij zin in heeft. Voor leuke feestjes met vrienden, voor een topontbijt met spek en eieren of je neemt het toestel gewoon mee op vakantie!Dikte aluminium bakplaat: 3,8 mmFritel, met Smaak bedacht !
Muggen kunnen zo'n last zijn! Ze kunnen een fijne tijd op het balkon of in de tuin verpesten.
Maar dat hoeft niet zo te zijn! Onze muggenval AURIGA trekt muggen aan met een zeer efficiënt UV-licht en doodt ze met een elektrische schok - absoluut vrij van chemicaliën en niet giftig. Een ventilator zuigt de muggen in de afneembare opvangbak. Andere voordelen van de muggenval AURIGA zijn dat hij flexibel kan worden gebruikt dankzij de basis en riem voor ophangen of aan de muur bevestigen en de lichtsensormodus die 's nachts inschakelt en overdag uitschakelt. Deze effectieve assistent is zeer eenvoudig te gebruiken en werkt vrij stil.
Yamaha MusicCast VINYL 500. Soort: Draaitafel met riemaandrijving, Kleur van het product: Wit, Draaiplateau materiaal: Aluminium. Toonarmtype: Statisch gebalanceerde toonarm, Vorm: Rechte toonarm, Arm lengte: 22,4 cm. Bluetooth-profielen: A2DP, AVRCP. Soort voeding: AC, Stroomverbruik (typisch): 6 W, Stroomverbruik (in standby): 0,3 W. Breedte: 450 mm, Diepte: 368 mm, Hoogte: 136 mm
Lente: genieten of vechten tegen allergieën? De lente is het seizoen waarin de natuur tot leven komt. Bomen krijgen weer blaadjes, bloemen bloeien volop, en bijen zoemen vrolijk rond. Voor velen is dit een heerlijke tijd, maar voor mensen met allergieën zoals hooikoorts kan deze periode een ware nachtmerrie zijn. Niet alleen buiten, maar ook binnenshuis zweven pollen en andere allergenen door de lucht. Gelukkig is er een oplossing: de luchtwasser. Dit apparaat haalt niet alleen allergenen en stof uit de lucht, maar bevochtigt de lucht ook. Het resultaat? Minder last van een lopende neus, prikkende ogen en een droge keel. Dankzij de ingebouwde hygrostaat en het digitale scherm kun je de relatieve luchtvochtigheid in huis eenvoudig instellen en aanpassen aan jouw behoeften. Zo voel je je al snel een stuk beter!Waarom kiezen voor de luchtwasser? De luchtwasser biedt niet alleen verlichting bij allergieën, maar heeft ook een slimme en praktische technologie: Bevochtigt en reinigt: Zorgt voor schone lucht en een optimaal vochtgehalte. Geen gedoe met filters: Werkt zonder filters of antikalkpatronen. Gebruiksvriendelijke bediening: Touchscreen-paneel met vier standen: Manual: Stel handmatig de luchtvochtigheid in (40–75%). Night: Stille nachtmodus op 45%, zonder verlichting. Cleaning: Reinigingsfunctie voor optimale prestaties. Auto: Automatische werking bij 45%.Praktisch ontwerp: Bij een leeg waterreservoir krijg je een visuele melding, en het apparaat schakelt automatisch uit (Auto Shut Off). Voorzien van een afneembaar, anti-drup waterreservoir en een uitneembare lade met voetjes. Inclusief parfumreservoir voor een aangename geur in huis.
Technische specificaties
Clean Cube (ref. 118021) inbegrepen. Geluid: Minder dan 25 dB(A) voor fluisterstille werking. Debiet: 300 ml/u.
Vermogen: Slechts 12 Watt, energiebesparend. Bereik: Geschikt voor ruimtes tot 50 m² (125 m³). Inhoud waterreservoir: 4,5 liter. Kleur: Stijlvol wit, passend in elk interieur.
Adem vrij, leef gezond Met deze luchtwasser creëer je een aangename en gezonde leefomgeving, perfect voor mensen die worstelen met allergieën of droge lucht. Stil, energiezuinig en uiterst gebruiksvriendelijk – een onmisbare toevoeging aan je huis. Laat de lente maar komen!
FryTastic 5150De intelligentste onder de friteuses, elektronisch gestuurd en uiterst precies. Onmisbaar als het op details aankomt voor een hobbykok die zijn gasten wil verwennen met speciale gefrituurde gerechtjes, zoals tempura en andere culinaire gerechtjes. Ook deze friteuse is uitgerust met een dubbel verwarmingselement waardoor je tot 50% sneller kan frituren. De frietjes worden sneller dichtgeschroeid, zijn dus krokanter, minder vet en gezonder! Uniek en gepatenteerd, alleen bij FRITEL!Een leuk extraatje is de speciale vetsmeltstand voor vast frituurvet. Klassevolle afwerking met zilver metallic behuizing en anti-stofdeksel.Fritel, met Smaak bedacht !
De FRITEL Turbo SF® 4151 past perfect in je keuken met haar strakke, trendy uitstraling. Deze FRITEL-friteuse is uitgerust met een dubbel verwarmingselement waardoor je tot 50% sneller kan frituren. De frietjes worden sneller dichtgeschroeid, zijn dus krokanter, minder vet en gezonder! Dit is het ultieme geheim van de echte Belgische friet! Uniek en gepatenteerd, alleen bij FRITEL! Een leuk extraatje is de speciale vetsmeltstand voor vast frituurvet.Klassevolle afwerking met zwart metalen mantel en antraciet metallic kunststof deksel.Fritel, met Smaak bedacht!
Fritel Turbo SF 4551. Type product: Heteluchtfriteuse, Inhoud: 5 l, Capaciteit friteuse: 9 kg. Constructietype: Enkel, Kleur van het product: Zwart, Grijs, Zilver, Soort bediening: Draaiknop
Op voorraad
€ 99,99
Deze website maakt gebruik van cookies om de best mogelijke ervaring te waarborgen. Meer informatie...