Ons team

Maak kennis met Team Taelman
 

Bij Elektro Taelman vinden wij het belangrijk dat onze klanten zich goed voelen. Daarom gaan we 100% voor een persoonlijke aanpak: kom langs met al uw vragen en onze productspecialisten helpen u met een glimlach verder. Maak hier reeds kennis met onze medewerkers voor een optimaal contact:

Vacatures
 

Wil jij ons team versterken?
Neem dan snel een kijkje op de openstaande vacatures!

 

Bekijk onze vacatures

Algemene info
info@elektrotaelman.be
 

Zaakvoerders
Katrien Taelman
katrien@elektrotaelman.be
Stefaan Dezeure
stefaan@elektrotaelman.be

 

Boekhouding & administratie
Christophe De Potter
christophe@elektrotaelman.be
Patrick Van Assche
patrick@elektrotaelman.be
Ingrid Gheldof
ingrid@elektrotaelman.be

 

Marketing
Thomas Moerman
thomasm@elektrotaelman.be

 

Online Sales
Kris Vercruysse
kris@elektrotaelman.be

Verkoop Groot & Klein Elektro
Yuri Lapauw
yuri@elektrotaelman.be
Ulrike Swyngedauw
ulrike@elektrotaelman.be
Billy Deprez
billy@elektrotaelman.be
Peter Van Renterghem
peter@elektrotaelman.be
 

Verkoop IT, Telecom, Audio & Video
Alex Lareu
alex@elektrotaelman.be
Mathias Brouckaert
mathiasb@elektrotaelman.be
Alexander Dejonghe
alexander@elektrotaelman.be
Niels Destadsbader
niels@elektrotaelman.be
Gilles Putman
gilles@elektrotaelman.be
Thomas Dekeyzer
thomasd@elektrotaelman.be

Technische Dienst Groot & Klein Elektro
Philip Libeer
Frederik Delcroix
Jérémy Vandekerckhove
Ludo Heizmann
Tim Lauwers

 

IT & Telecom
Pieter-Jan Van Oost
Kieran Vanhaverbeke
Thomas Vermeersch

 
Loading...