⏰ Is uw gewenste artikel 'niet op voorraad, op bestelling' , contacteer ons gerust om een correcte levertermijn te ontvangen! ⏰ Dit via Chat of Telefonisch!

Ons team

Maak kennis met Team Taelman
 

Bij Elektro Taelman vinden wij het belangrijk dat onze klanten zich goed voelen. Daarom gaan we 100% voor een persoonlijke aanpak: kom langs met al uw vragen en onze productspecialisten helpen u met een glimlach verder. Maak hier reeds kennis met onze medewerkers voor een optimaal contact:

Vacatures
 

Wil jij ons team versterken?
Neem dan snel een kijkje op de openstaande vacatures!

 

Bekijk onze vacatures

Algemene info
info@elektrotaelman.be

 

Zaakvoerders
Katrien Taelman
katrien@elektrotaelman.be
Stefaan Dezeure

stefaan@elektrotaelman.be

 

Boekhouding & administratie
Christophe De Potter
christophe@elektrotaelman.be
Patrick Van Assche

patrick@elektrotaelman.be
Ingrid Gheldof

ingrid@elektrotaelman.be

Lien Holvoet
lien@elektrotaelman.be

 

Marketing & communicatie
Kris Vercruysse
kris@elektrotaelman.be

Cynthia Verbrugge
cynthia@elektrotaelman.be

Verkoop groot & klein elektro
Yuri Lapauw
yuri@elektrotaelman.be
Billy Deprez
billy@elektrotaelman.be
Karel Mol
karel@elektrotaelman.be

Liza Vancorsellis
liza@elektrotaelman.be

 

Verkoop IT, telecom, audio & video
Mathias Brouckaert
mathiasb@elektrotaelman.be
Niels Destadsbader
niels@elektrotaelman.be
Thomas Dekeyzer
thomasd@elektrotaelman.be
Lucas Clarysse
lucas@elektrotaelman.be
Luis Garcia Miranda
luis@elektrotaelman.be
Gianni Heyman
gianni@elektrotaelman.be

 

Verkoop keukens

Andy Vermaut
andy@elektrotaelman.be

Logistiek & Online Sales

Vicky Decorte
vicky@elektrotaelman.be

Jade Buckhurst
jade@elektrotaelman.be

Torhout

Adriaan Debeuckelaere

adriaan@elektrotaelman.be

Kevin Declercq

kevin@elektrotaelman.be

 

Technische Dienst Groot & Klein Elektro
Philip Libeer
Frederik Delcroix
Jérémy Vandekerckhove
Tim Lauwers

Davor Domitrovic

 

Technische dienst IT & Telecom

Kieran Vanhaverbeke

Erik Peternel

Oscar Teerlynck